Opintopalveluiden hallinto ja lähiesimiehet

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Ahlava Liisa kehittämispäällikkö Liisa.Ahlava@uta.fi PÄÄT C140 040 190 9736
Ahrio Leena kehittämispäällikkö Leena.Ahrio@uta.fi PÄÄT C138 040 190 1535
Hautakangas Sami tietojärjestelmäpäällikkö Sami.Hautakangas@uta.fi PÄÄT C107 050 462 7387
Kurki Kaisa Kansainvälisten asioiden päällikkö Kaisa.Kurki@uta.fi PÄÄT A116 040 190 1531
Markkola Mikko opintopalvelujohtaja Mikko.Markkola@uta.fi PÄÄT A111 050 532 9060
Mäkelä Eini opintotukipäällikkö Eini.Makela@uta.fi PÄÄT A112 040 190 1532
Mänty Kirsi liikuntapäällikkö Kirsi.Manty@uta.fi PÄÄT C141 050 421 1065
Sippola Sirkka koulutuspäällikkö Sirkka.Sippola@uta.fi PÄÄT C101 050 522 8014
Toikkanen Kati koulutusasiantuntija Kati.Toikkanen@uta.fi PÄÄT C140 040 190 1202
Wilkman Leena Opintopäällikkö
Kandidaatin ja maisterin tutkintojen opintohallinnon vastuuhenkilö
Leena.Wilkman@uta.fi LINNA 6056 040 190 9833