Sisältöön
tampereen yliopisto: yhteiskuntatieteiden tiedekunta: opiskelu: tutkinto-ohjelmat: porin yksikkö:
Yhteiskuntatieteiden tiedekuntaTampereen yliopistoYhteiskuntatieteiden tiedekunta
Porin yksikkö

Yhteystiedot

Porin yliopistokeskus
Tampereen yliopiston Porin yksikkö
käyntiosoite: Pohjoisranta 11 C (3. krs)
postiosoite: PL 181, 28101 Pori
fax: 02 627 2993

Henkilökunnan vastaanottoajat sopimuksen mukaan.

Henkilökunta

NimiTehtäväSähköpostiHuonePuh
Eronen Tuijayliopistonlehtori (sosiaalityö)Tuija.Eronen@uta.fiPORI 393A050 318 6202
Eskelinen Ossiyliopistonlehtori (työelämäkoordinaattori, POSOK-hanke)Ossi.Eskelinen@uta.fiPORI 386G050 430 4469
Kalliola Satuprofessori (emerita)Satu.Kalliola@uta.fiPORI 386H050 430 2014
Korkiamäki RiikkatutkijatohtoriRiikka.Korkiamaki@uta.fiPORI 394050 433 6299
Kuisma PäivikoordinaattoriPaivi.Kuisma@uta.fiPORI 386I050 430 2013
Kuokkanen RonjaväitöskirjatutkijaRonja.Kuokkanen@uta.fiPORI 385050 318 7786
Mamia Teroyliopisto-opettaja (TKI-asiantuntija, POSOK-hanke)Tero.Mamia@uta.fiLINNA 6099050 308 8708
Niemelä Jukkayliopistotutkija (sosiologia)Jukka.Niemela@uta.fiPORI 397050 430 4467
Oinonen Eriikkayliopistonlehtori (sosiaalitieteet)Eriikka.Oinonen@uta.fiPORI 370050 318 6174
Rautniemi Lasseyliopistonlehtori (sosiaalityö)Lasse.Rautniemi@uta.fiPORI 393A050 318 7748
Repo Katjaprofessori (sosiaalipolitiikka)Katja.Repo@uta.fiLINNA 5099050 318 6199
Roivainen Ireneprofessori (sosiaalityö)Irene.Roivainen@uta.fiPORI 396050 318 7759
Ruuska SirpahallintosihteeriSirpa.Ruuska@uta.fiPORI 395050 430 2012
Saloniemi Anttiprofessori (sosiologia)Antti.Saloniemi@uta.fiPORI 386E050 462 7394
Törmälehto Ernayliopisto-opettaja (tutkijakehittäjä, POSOK-hanke)Erna.Tormalehto@uta.fiPORI 394050 430 2011

 

eukuva.jpg Vipuvoimakuva

 

 
Ylläpito: soc.info@uta.fi
Muutettu: 23.8.2016 8.43 Muokkaa

Tampereen yliopisto

Tampereen yliopisto
03 355 111
kirjaamo@uta.fi


KARVI-auditoitu HR Excellence in Research

YLIOPISTO
Tutkimus
Opiskelijaksi
Ajankohtaista
Yhteistyö ja palvelut
Yliopisto

AJANKOHTAISTA
Aikalainen
Avoimet työpaikat
Rehtoriblogi
Tampere3

PALVELUT
Aktuaarinkanslia
Avoin yliopisto
Hallinto
Kansainvälisen koulutuksen keskus
Kielikeskus
Kielipalvelut
Kirjaamo
Kirjasto
Liikuntapalvelut
Viestintä
Tietohallinto
Tutkimuspalvelut
Täydennyskoulutus
Tietoarkisto
» lisää palveluita

OPISKELU
Opetusohjelma
Opinto-oppaat
Opiskelijan työpöytä

SÄHKÖISET PALVELUT
Andor-hakupalvelu
Uusi lainasi
Intra
Moodle (learning2)
NettiOpsu / NettiRekka
NettiKatti
Sähköinen tenttipalvelu
TamPub
Office 365 webmail
Utaposti webmail
Wentti