Sisältöön
tampereen yliopisto: yhteiskuntatieteiden tiedekunta: tutkimus: caso - hoivan ja sosiaalipolitiikan tutkimusryhmä:
Yhteiskuntatieteiden tiedekuntaTampereen yliopistoYhteiskuntatieteiden tiedekunta
CaSo - Hoivan ja sosiaalipolitiikan tutkimusryhmä

Anttonen Anneli

Anneli.Anttonen@uta.fi, 050 318 6063

Häikiö Liisa Liisa.Haikio@uta.fi, 050 318 6095
Karsio Olli olli.karsio@uta.fi, 050 318 6110
Sointu Liina Liina.Sointu@uta.fi, 040 190 1348
Van Aerschot Lina lina.van.aerschot@uta.fi, 050 3186234

 

 
Ylläpito: soc.info@uta.fi
Muutettu: 25.9.2012 12.56 Muokkaa

Tampereen yliopisto

Tampereen yliopisto
03 355 111
kirjaamo@uta.fi


KARVI-auditoitu HR Excellence in Research

YLIOPISTO
Tutkimus
Opiskelijaksi
Ajankohtaista
Yhteistyö ja palvelut
Yliopisto

AJANKOHTAISTA
Aikalainen
Avoimet työpaikat
Rehtoriblogi
Tampere3

PALVELUT
Aktuaarinkanslia
Avoin yliopisto
Hallinto
Kansainvälisen koulutuksen keskus
Kielikeskus
Kielipalvelut
Kirjaamo
Kirjasto
Liikuntapalvelut
Viestintä
Tietohallinto
Tutkimuspalvelut
Täydennyskoulutus
Tietoarkisto
» lisää palveluita

OPISKELU
Opetusohjelma
Opinto-oppaat
Opiskelijan työpöytä

SÄHKÖISET PALVELUT
Andor-hakupalvelu
Uusi lainasi
Intra
Moodle (learning2)
NettiOpsu / NettiRekka
NettiKatti
Sähköinen tenttipalvelu
TamPub
Office 365 webmail
Utaposti webmail
Wentti