Sisältöön
tampereen yliopisto: yhteiskuntatieteiden tiedekunta: tutkimus: sosiaalipolitiikka: omaryhmä/ omagroup:
Yhteiskuntatieteiden tiedekuntaTampereen yliopistoYhteiskuntatieteiden tiedekunta
OMAryhmä/ OMAgroup


Professori Liisa Häikiö, Linna 5097, Liisa.Haikio@uta.fi, +358 50 318 6095 



Yliopistonlehtori Lina Van Aerschot, Lina.Van.Aerschot@uta.fi



Post doc -tutkija Jarkko Bamberg, Jarkko.Bamberg@uta.fi



Tutkija Stephen Burrell, stephen.burrell@uta.fi



Tutkija Yrjö Kallinen, Yrjo.Kallinen@uta.fi



Post doc -tutkija Pauliina Lehtonen, Pauliina.Lehtonen@uta.fi



Tutkija Jarkko Salminen, Jarkko.Salminen@uta.fi



Tutkija Karita SnellmanKarita.Snellman@uta.fi



Tutkija Liina SointuLiina.Sointu@uta.fi



Lisäksi projentien tutkimuksessa on mukana useita opinnäytetöiden tekijöitä.

vain yliopistolaisille Henkilöiden kotisivut löytyvät nimien linkeista.    

 
Ylläpito: soc.info@uta.fi
Muutettu: 23.6.2015 15.04 Muokkaa

Tampereen yliopisto

Tampereen yliopisto
03 355 111
kirjaamo@uta.fi


KARVI-auditoitu HR Excellence in Research

YLIOPISTO
Tutkimus
Opiskelijaksi
Ajankohtaista
Yhteistyö ja palvelut
Yliopisto

AJANKOHTAISTA
Aikalainen
Avoimet työpaikat
Rehtoriblogi
Tampere3

PALVELUT
Aktuaarinkanslia
Avoin yliopisto
Hallinto
Kansainvälisen koulutuksen keskus
Kielikeskus
Kielipalvelut
Kirjaamo
Kirjasto
Liikuntapalvelut
Viestintä
Tietohallinto
Tutkimuspalvelut
Täydennyskoulutus
Tietoarkisto
» lisää palveluita

OPISKELU
Opetusohjelma
Opinto-oppaat
Opiskelijan työpöytä

SÄHKÖISET PALVELUT
Andor-hakupalvelu
Uusi lainasi
Intra
Moodle (learning2)
NettiOpsu / NettiRekka
NettiKatti
Sähköinen tenttipalvelu
TamPub
Office 365 webmail
Utaposti webmail
Wentti