Management of the Joint study services

Name Task E-mail Room Phone
Ahlava Liisa Head of educational development Liisa.Ahlava@uta.fi PÄÄT C140 040 190 9736
Ahrio Leena Head of development Leena.Ahrio@uta.fi PÄÄT C138 040 190 1535
Hautakangas Sami Registrar Sami.Hautakangas@uta.fi PÄÄT C107 050 462 7387
Kurki Kaisa Director of International Education Services Kaisa.Kurki@uta.fi PÄÄT A116 040 190 1531
Markkola Mikko Director of study services Mikko.Markkola@uta.fi PÄÄT A111 050 532 9060
Mäkelä Eini Head of the financial aid office Eini.Makela@uta.fi PÄÄT A112 040 190 1532
Mänty Kirsi Head of sport services Kirsi.Manty@uta.fi PÄÄT C141 050 421 1065
Sippola Sirkka Head of educational affairs Sirkka.Sippola@uta.fi PÄÄT C101 050 522 8014