Verkkopalvelut

Henkilökunta

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Hautakangas Sami tietojärjestelmäpäällikkö Sami.Hautakangas@uta.fi PÄÄT C107 050 462 7387
Kettunen Matti opintokoordinaattori Matti.Kettunen@uta.fi PÄÄT C144 050 509 9253
Koivu Kati opintoasiantuntija Kati.Koivu@uta.fi PÄÄT C105a 050 301 2328
Leinonen Anna opintokoordinaattori Anna.Leinonen@uta.fi PÄÄT C104 050 318 7718
Nyman Aino verkkopalvelusuunnittelija Aino.Nyman@uta.fi
Vuokko-Syrjänen Reetta verkkopalvelusuunnittelija
- koulutukseen ja koulutustarjontaan liittyvät verkkosivut
- MobilityOnline-liikkuvuusjärjestelmä
Reetta.Vuokko-Syrjanen@uta.fi PÄÄT C148 050 509 9266